חדשות ועדכונים

אבנט תקשורת התמנתה למפיצה בלעדית של Riverbed בישראל

אבנט תקשורת התמנתה למפיצה בלעדית של Riverbed בישראל

Riverbed מתמחה בשיפורי ביצועים של אפליקציות, רשתות וענן ובין לקוחותיה נמנות 99 מ-100 החברות הגדולות של פורצ'ן

חברת Riverbed המתמחה בשיפורי ביצועים של אפליקציות, רשתות וענן מרחיבה את פעילותה השיווקית בארץ וממנה את אבנט תקשורת למפיצה בלעדית של פתרונותיה בישראל באמצעות מאות משווקי אבנט ברחבי הארץ.

Riverbed נחשבת כחברה המובילה בעולם בתחום של שיפורי ביצועים של מערכות ה-IT והענן. פתרונותיה מאיצים ומוזילים את תעבורת הנתונים של דאטה סנטרים ובין דאטה סנטרים, יישומי SaaS כמו Office 365, Salesforce ומערכות CRM ו-ERP, רשתות ארגוניות, הגירה לענן ועומסי עבודה במגוון עננים ציבורים כמו: AWS, Microsoft Azure ועוד. כן מובילה Riverbed את שוק הרשתות המרחביות מוגדרות התוכנה SD-WAN.

מאז ייסודה בשנת 2002 רשמה Riverbed למעלה מ-300 פטנטים בתחומי פעילותה וצברה לקוחות ארגוניים מהשורה הראשונה ברחבי העולם לרבות 99 מתוך 100 הארגונים הגדולים בעולם ברשימת פורצ'ן. בישראל הוטמעו פתרונותיה בקרב הארגונים: אלביט, בנק הפועלים, טבע, משרד האוצר, משרד הבריאות, רשות שדות התעופה

שמעון אמויאל, מנכ"ל אבנט תקשורת: "Riverbed מטפלת באחד האתגרים הקריטיים של צמיחת הכלכלה הדיגיטלית: הצורך להאיץ ולהוזיל את תעבורת הנתונים, שצומחת בקצב מהיר יותר מתשתית התקשורת שתומכת בה. אופטימיזציה של תעבורת הנתונים מספקת יתרון תחרותי והיא חיונית לכל עובדי הארגון הנדרשים לבצע ביעילות יותר משימות: בין שהם מפעילים יישומי Office 365, CRM, ERP או אפליקציות בינה מלאכותית בענן הציבורי. בכוונתנו להרחיב את מערך המשווקים בישראל ולהציע לעסקים קטנים ובינוניים את היכולות לשפר את חוויות המשתמשים ולהגדיל את הפריון".

אודות אבנט תקשורת

אבנט תקשורת הינה חברת ההפצה המובילה בישראל, המתמחה באספקת פתרונות בתחומי המחשוב והענן, התקשורת, האחסון, הגיבוי ואבטחת המידע.

אבנט הקימה ומפעילה מערך הפצה נרחב המונה חברות אינטגרציה ומאות משווקים מורשים המרושתים ברחבי הארץ – והם הפכו בסיועה למנוע רב עוצמה של מכירות, הטמעת מוצרים ותמיכה של מוצרים ושירותים בקרב מאות אלפי עסקים בישראל.

אבנט תקשורת מסייעת למשווקיה להיכנס בקלות לעולם הענן כמעט ללא כל השקעה כספית. המשווקים נעזרים באנשי ההנדסה מהשורה הראשונה של אבנט לצורך אפיון הפתרון, ליווי, הטמעה, תמיכה בפרוייקטי תשתית, הגירה לענן, אבטחת מידע, גיבוי ואחסון. כך נחסך מהמשווקים הצורך לגייס כוח אדם איכותי ובעזרת אבנט תקשורת הם מסוגלים לשווק ללקוחותיהם פתרונות ענן מתקדמים החיוניים כיום לייעול וחסכון ולטרנספורמציה דיגיטלית.

אבנט תקשורת היא הנציגה והמפיצה בישראל של יותר מ-10 מותגים גלובאליים והיא הפכה כל אחד מהם לסיפור הצלחה בולט בשוק הישראלי וביניהם: , Adobe, Avaya, AudioCodes, Barracuda, Bitglass, Commvault, Equinix, F-secure, Hitachi, Microsoft, VMware

 

חברת אבנט תקשורת נוסדה בשנת 1997. היא חברת אחות באשכול המונה כ 50 חברות בקבוצת ה-IT הגדולה בישראל, רד-בינת, שלה למעלה מ-5,500 עובדים ומחזור מכירותיה כ 1.7 מיליארד דולר בשנה. אבנט מתמחה בהפצת פתרונות ענן, רישוי, אחסון , גיבוי ואבטחת מידע בשוק ה-SME באמצעות מערכת הפצה ארצית הכוללת בין היתר משווקים מורשים וחברות אינטגרציה.

בתחילת 2015 השיקה החברה לראשונה בישראל , רצפת מסחר אוטומטית  פורצת דרך לרכש וניהול שירותי ענן מקצה לקצה כדוגמת IaaS, PaaS ו-SaaS של ספקי הענן הציבוריים המובילים בעולם. באבנט שירותי ייעוץ טכנולוגי, תמיכה ויכולות אינטגרציה הניתנים על ידי צוות מומחים וארכיטקטי ענן לכלל משווקינו וללקוחותיהם.

נא למלא שם איש קשר
נא למלא מספר טלפון ליצירת קשר
נא למלא כתובת דוא"ל תקינה
נא למלא שם חברה
Invalid Input